×

شرط ادامه حضور تماشاگران در ورزشگاه آزادی چیست؟

بهداشت نیوزچهارشنبه ۰۳ آذر ۱۴۰۰ - ۱۷:۳۶

به گزارش بهداشت نیوز، کمال حیدری، به موضوع مجوز بلیت فروشی برای حضور تماشاگران در ورزشگاه‌های فوتبال اشاره کرد و افزود: وزارت بهداشت، برای صدور مجوز بلیت فروشی برای ۳۰ درصد ظرفیت ورزشگاه آزادی، شرایطی را تعیین کرده است که در صورت رعایت آنها، می‌توانند بلیت فروشی کنند.

وی با تاکید بر فروش بلیت به صورت الکترونیکی و غیر حضوری، گفت: در دیدار هفته گذشته در ورزشگاه آزادی، بنا بود که بلیت‌ها به صورت غیر حضوری فروخته شود که متأسفانه مشکلاتی مشاهده شد.

حیدری با عنوان این مطلب که فروش بلیت فقط برای کسانی است که دو هفته از تزریق دوز دوم واکسن کرونا آنها گذشته باشد، افزود: مسئولان ورزشگاه آزادی می‌بایست نسبت به رعایت پروتکل‌ها اعم از اینکه تماشاگران ماسک زده باشند، فاصله گذاری رعایت شده باشد و ورود و خروج تماشاگران نیز کنترل شود.

وی ادامه داد: اگر قرار است ظرفیت حضور تماشاگران افزایش یابد، بایستی شرایط مناسبی را به لحاظ رعایت پروتکل‌ها فراهم کنیم و این در حیطه مسئولیت دوستان در ورزشگاه آزادی است.

معاون بهداشت وزارت بهداشت افزود: باید ببینیم برای دیدارهای بعدی چه شرایطی در ورزشگاه آزادی فراهم خواهد شد و سپس برای تداوم حضور تماشاگران تصمیم بگیریم.

حیدری تاکید کرد: اگر گزارش‌ها از دیدار اول با حضور تماشاگران، نشان بدهد که قصوری صورت گرفته است و دوستان نمی‌توانند حضور تماشاگران با رعایت پروتکل‌ها را کنترل کنند، قطعاً جلوی ورود تماشاگران را خواهیم گرفت. زیرا، سلامت مردم برای ما مهم‌تر از تماشای مسابقات است.

منبع: مهر

منبع خبر "بهداشت نیوز" است و موتور جستجوگر خبر تیترآنلاین در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. (ادامه)
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت تیترآنلاین مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویری است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هرگونه محتوای خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
 
Page created in 0.151 seconds.