×

فتوای یک مرجع تقلید درباره خریدوفروش سهام

اقتصادنیوزپنجشنبه ۱۲ تیر ۱۳۹۹ - ۱۹:۰۹
اقتصادنیوز؛ آیت‌الله مکارم شیرازی به سوالی درباره خریدوفروش سهام پاسخ داد.

به گزارش اقتصادنیوز به نقل از شفقنا؛ آیت الله مکارم به پرسشی درباره خرید و فروش سهام پاسخ گفته است. متن پرسش وپاسخ مطرح شده بدین شرح است:

س:آیا خرید و فروش سهام شرعا جایز است؟

پاسخ:هرگاه سهام، مربوط به کارخانه ها یا مراکز اقتصادى دیگر باشد که وجود خارجى دارد، و مقدار سهم و قیمت آن کاملا روشن باشد، مانعى ندارد.‌

مکارم شیرازی

منبع خبر "اقتصادنیوز" است و موتور جستجوگر خبر تیترآنلاین در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. (ادامه)
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت تیترآنلاین مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویری است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هرگونه محتوای خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
 
Page created in 0.034 seconds.