به گزارش رکنا و به نقل از سایت رسمی فدراسیون فوتبال، برنامه این مسابقات به شرح زیر است:
*هفته نهم: یکشنبه 24 مهر - ساعت 16
گهر زمین سیرجان - صنایع پشتیبان هرمزگان/ سالن امام علی سیرجان
سفیر گفتمان تهران - قند کاترین آمل / سالن شهید قیانوری تهران
مقاومت البرز - فرش آرا مشهد / سالن انقلاب کرج
دوشنبه 25 مهر – ساعت 16
سن ایچ ساوه - گیتی پسند اصفهان / سالن فجر ساوه
چیپس کامل مشهد - کراپ الوند ایرانیان / سالن شهید بهشتی مشهد
زندی بتن کلاردشت - فردوس قم / سالن شهدا چالوس
مس سونگون ورزقان – فولاد زرند ایرانیان / سالن شهید پورشریفی تبریز
*هفته دهم شنبه 30 مهرماه – ساعت 16
قند کاترین آمل - صنایع پشتیبان هرمزگان / سالن پیامبر آمل
فرش آرا مشهد - سفیر گفتمان تهران / سالن شهید بهشتی مشهد
یکشنبه اول آبان – ساعت 16
سن ایچ ساوه - گهر زمین سیرجان / سالن فجر ساوه
گیتی پسند اصفهان - زندی بتن کلاردشت / سالن پیروزی اصفهان
فردوس قم - چیپس کامل مشهد/ سالن شهید حیدریان قم
فولاد زرند ایرانیان - مقاومت البرز/سالن دانشگاه آزاد زرند
کراپ الوند ایرانیان - مس سونگون ورزقان/ سالن یادگار امام الوند
*هفته یازدهم: جمعه 6 آبان – ساعت 17
گهر زمین سیرجان - قند کاترین آمل/ سالن امام علی سیرجان
زندی بتن کلاردشت - سن ایچ ساوه / سالن شهدا چالوس
صنایع پشتیبان هرمزگان - فرش آرا مشهد / سالن فجر بندرعباس
چیپس کامل مشهد - گیتی پسند اصفهان / سالن شهید بهشتی مشهد
سفیر گفتمان تهران - فولاد زرند ایرانیان / سالن شهید قیانوری تهران
مس سونگون ورزقان - فردوس قم / سالن شهید پورشریفی تبریز
مقاومت البرز - کراپ الوند ایرانیان / سالن انقلاب کرج
*هفته دوازدهم: پنجشنبه 12 آبان – ساعت 16
زندی بتن کلاردشت- گهر زمین سیرجان / سالن شهدا چالوس
فولاد زرند ایرانیان - صنایع پشتیبان هرمزگان / سالن دانشگاه آزاد زرند
کراپ الوند ایرانیان- سفیر گفتمان تهران/ سالن یادگار امام الوند
جمعه 13 آبان – ساعت 16
فرش آرا مشهد - قند کاترین آمل / سالن شهید بهشتی مشهد
سن ایچ ساوه- چیپس کامل مشهد / سالن فجر ساوه
گیتی پسند اصفهان - مس سونگون ورزقان / سالن پیروزی اصفهان
فردوس قم - مقاومت البرز/سالن حیدریان قم
*هفته سیزدهم: پنجشنبه 19 آبان – ساعت 16
چیپس کامل مشهد - زندی بتن کلاردشت/ سالن شهید بهشتی مشهد
مس سونگون ورزقان - سن ایچ ساوه/ سالن پورشریفی تبریز
مقاومت البرز - گیتی پسند اصفهان/ سالن انقلاب کرج
سفیر گفتمان تهران - فردوس قم/سالن قیانوری تهران
جمعه 20 آبان – ساعت 16
گهر زمین سیرجان - فرش آرا مشهد/ سالن امام علی سیرجان
قند کاترین آمل - فولاد زرند ایرانیان/ سالن پیامبر آمل
صنایع پشتیبان هرمزگان -کراپ الوند ایرانیان/سالن فجر بندرعباس
*هفته چهاردهم: پنجشنبه 3 آذر- ساعت 16
چیپس کامل مشهد -گهرزمین سیرجان/ سالن شهید بهشتی مشهد
قند کاترین آمل - کراپ الوند ایرانیان – سالن پیامبر آمل
سفیر گفتمان تهران - گیتی پسند اصفهان/سالن قیانوری تهران
جمعه 4 آذر- ساعت 16
فرش آرا مشهد - فولاد زرند ایرانیان/سالن شهید بهشتی مشهد
مس سونگون ورزقان - زندی بتن کلاردشت/سالن پورشریفی تبریز
مقاومت البرز -سن ایچ ساوه/ سالن انقلاب کرج
صنایع پشتیبان هرمزگان- فردوس قم / سالن فجر بندرعباس
انتهای پیام/