×

سهم‌الارث به شخصی که مرگ مغزی شده تعلق می‌گیرد؟ | پاسخ یک مرجع تقلید

همشهری آنلاینشنبه ۲۵ دی ۱۴۰۰ - ۱۵:۴۱
حضرت آیت الله العظمی مکارم به پرسشی درباره سهم الارث شخصی که مرگ مغزی شده، پاسخ گفته است.
آیت الله مکارم شیرازی

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از شفقنا، متن پرسش و پاسخ مطرح شده بدین شرح است:

پرسش: آیا به کسی که مرگ مغزی شده ولی هنوز به کمک دستگاه به زندگی اش ادامه می دهد ارث تعلق می گیرد؟ در این هنگام با او چه معامله ای می شود؟

پاسخ: احتیاط آن است که سایر ورثه سهم او را جدا کنند و با وارثینش بعد از پایان حیاتش مصالحه کنند.

منبع خبر "همشهری آنلاین" است و موتور جستجوگر خبر تیترآنلاین در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. (ادامه)
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت تیترآنلاین مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویری است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هرگونه محتوای خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
 
Page created in 0.141 seconds.