×

چه مدت بعد از دریافت واکسن کرونا، می‌توان خون اهدا کرد؟

خبرگزاری ایسناچهارشنبه ۲۱ مهر ۱۴۰۰ - ۱۲:۳۹
یک فوق تخصص خون در خصوص نحوه اهدای خون پس از دریافت واکسن کرونا توضیحی ارائه داد.
چه مدت بعد از دریافت واکسن کرونا، می‌توان خون اهدا کرد؟

دکتر احمد احمدزاده دیلمی در گفت‌وگو با ایسنا، در خصوص چگونگی اهدای خون پس از تزریق واکسن کرونا، اظهار کرد: افرادی که واکسن کرونا دریافت کرده‌اند، چهار تا شش هفته پس از تزریق واکسن، می‌توانند خون اهدا کنند.

وی افزود:  این مدت زمان برای همه انواع واکسن‌های کرونا باید رعایت شود و در برندهای مختلف، تفاوتی ندارد. حتی اگر عوارض واکسن در دریافت‌کنندگان واکسن بروز پیدا نکند نیز باید گذشت این مدت زمان برای اهدای خون رعایت شود.

احمدزاده دیلمی بیان کرد: پس از گذشت این مدت زمان، مشکلی برای اهداکنندگان پیش نخواهد آمد.

انتهای پیام

منبع خبر "خبرگزاری ایسنا" است و موتور جستجوگر خبر تیترآنلاین در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. (ادامه)
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت تیترآنلاین مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویری است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هرگونه محتوای خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
 
Page created in 0.159 seconds.