برای تایپ آیات قرآن کریم به داشتن وضو احتیاج است؟

خبرگزاری میزاندوشنبه ۲۶ آبان ۱۳۹۹ - ساعت ۱۸:۰۲
صفحه رسانه نوجوان دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در اینستاگرام پستی در رابطه با حکم تایپ آیات قرآن کریم منتشر کرد.

خبرگزاری میزان _ صفحه رسانه نوجوان دفتر حفظ و نشر آثار حضرت آیت‌الله خامنه‌ای در اینستاگرام پستی در رابطه با حکم تایپ آیات قرآن مجید منتشر کرد و در پاسخ به این سوال که آیا تایپ اسما خدا و آیات قرآن کریم بدون وضو اشکال دارد؟ نوشت: «برای تایپ و لمس آیات قرآن و نام خداوند به صورت مجازی مثلاً بر روی صفحه موبایل نیازی به وضو داشتن نیست، اما برای لمس آیات قرآن به صورت فیزیکی مثلاً روی کاغذ باید وضو داشت.»

 

برای تایپ آیات قرآن کریم به داشتن وضو احتیاج است؟

 

 

انتهای پیام/

 

منبع خبر "خبرگزاری میزان" است و موتور جستجوگر خبر تیترآنلاین در قبال محتوای آن هیچ مسئولیتی ندارد. (ادامه)
با استناد به ماده ۷۴ قانون تجارت الکترونیک مصوب ۱۳۸۲/۱۰/۱۷ مجلس شورای اسلامی و با عنایت به اینکه سایت تیترآنلاین مصداق بستر مبادلات الکترونیکی متنی، صوتی و تصویری است، مسئولیت نقض حقوق تصریح شده مولفان از قبیل تکثیر، اجرا و توزیع و یا هرگونه محتوای خلاف قوانین کشور ایران بر عهده منبع خبر و کاربران است.
 
Page created in 0.07 seconds.